Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne pozwalają na optymalne dostosowanie się do potrzeb uczącego się i skupienie 100% uwagi na jednej osobie.

Jak wyglądają zajęcia

Zajęcia indywidualne prowadzę w głównie w formie online, chociaż jest również możliwość umówienia się w siedzibie Fundacji „Twój Start-up”.

Zaczynają się od potwierdzenia poziomu, omówienia potrzeb i wyznaczenia celów na konkretny czas pracy. Te pierwsze 1-2 spotkania decydują o tym, w jaki sposób pracujemy.

To co łączy wszystkie moje zajęcia indywidualne:

  • skupiam się na potrzebach klienta i dostosowuję do nich zajęcia
  • zajęcia mają formę mocno konwersacyjną, a więc największy nacisk kładę na komunikację w języku angielskim – co nie wyklucza ćwiczenia i utrwalania gramatyki
  • wykorzystuję techniki i podejście coachingowe

Spotkanie rozpoczynam zawsze rozgrzewką językową, która pozwala nam wejść w rytm mówienia w języku angielskim, nawiązać lepszą relację, a często także powtórzyć materiał z ostatnich zajęć.

Po zajęciach wysyłam mailem podsumowanie lub notatki z zajęć, a także materiały i informację o zadaniu domowym

Jestem zwolenniczką zadań domowych – ich formę dostosowuję do zajęć i uczestnika. Celem zadań do wykonania na kolejne zajęcia jest zwiększenie ilości kontaktu z językiem pomiędzy zajęciami, często również utrwalenie nowych treści, ale przede wszystkim przypominanie sobie o i rozliczaniem siebie z dążenia do celu, który założymy na początku zajęć.

 

Czy można umówić się na lekcje próbną?

Zanim rozpoczniemy naukę indywidualną, umawiam się na spotkanie 20-30 minutowe online lub rozmowę telefoniczną w celu ustalenia potwierdzenia poziomu i przeprowadzenia analizy potrzeb.