Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne pozwalają na optymalne dostosowanie się do potrzeb uczącego się i skupienie 100% uwagi na jednej osobie.

Jak wyglądają zajęcia

Zajęcia indywidualne prowadzę w głównie w formie online, chociaż jest również możliwość umówienia się w siedzibie Fundacji „Twój Start-up”.

Zaczynają się od potwierdzenia poziomu, omówienia potrzeb i wyznaczenia celów na konkretny czas pracy. Te pierwsze 1-2 spotkania decydują o tym, w jaki sposób pracujemy.

To co łączy wszystkie nasze zajęcia indywidualne:

  • skupiamy się na potrzebach klienta i dostosowujemy do nich zajęcia
  • zajęcia mają formę mocno konwersacyjną, a więc największy nacisk kładziemy na komunikację w języku obcym – co nie wyklucza ćwiczenia i utrwalania gramatyki
  • wykorzystujemy techniki i podejście coachingowe

Spotkanie rozpoczynamy zawsze rozgrzewką językową, która pozwala nam wejść w rytm mówienia w języku docelowym, nawiązać lepszą relację, a często także powtórzyć materiał z ostatnich zajęć.

W pracy z lektorem ważny jest także czas pomiędzy zajęciami i zadania domowe i/lub przygotowanie do zajęć. Forma zadań doowych jest dostosowana do dzajęć i uczestnika. Ich celem jest zwiększenie ilości kontaktu z językiem pomiędzy zajęciami, często również utrwalenie nowych treści, ale przede wszystkim przypominanie sobie o i rozliczaniem siebie z dążenia do celu, który założymy na początku zajęć.

 

Czy można umówić się na lekcje próbną?

Zanim rozpoczniemy naukę indywidualną, umawiam się na spotkanie 20-30 minutowe online lub rozmowę telefoniczną w celu ustalenia potwierdzenia poziomu i przeprowadzenia analizy potrzeb.